Ubytování

Nabízíme ubytování v nově postavené roubence v srdci Beskyd, rok kolaudace 2019, se 4 apartmány se samostatným vstupem s celkovou kapacitou 22 osob.
V přízemí se nachází 2 apartmány, ve kterých máte možnost z každé místnosti vyjít na dřevěný ochoz podél celé roubenky a užít si tam například ranní kávu a čerstvý horský vzduch. Dva zbylé apartmány, které se nachází v prvním patře mají každý svou terasu umístěnou ve štítu chalupy. Každý apartmán má dvě místnosti – obývací pokoj s kuchyňkou, ložnici a koupelnu se sprchovým koutem.
U parkoviště před roubenkou se nachází dřevěný domek, který slouží jako úschovna lyžařského vybavení a kol.

 

Apartmány v přízemí č. 1 a č. 2

se skládají z předsíně, samostatné koupelny se sprchovým koutem a ze dvou místností (obývacího pokoje a ložnice). V obývacím pokoji se nachází kuchyňský kout s lednicí, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a se základním vybavením potřebným při přípravě a konzumaci pokrmů. Dále je v místnosti jídelní stůl pro čtyři osoby a posezení s rozkládací pohovkou, která je vhodná pro každodenní spaní (2 osoby), komoda a TV LCD. Ložnice obsahuje manželkou postel a rozkládací pohovku taktéž vhodnou pro každodenní spaní, komodu, TV LCD.

 

Apartmán v patře č. 3

náš největší apartmán se skládá ze samostatné koupelny se sprchovým koutem a ze tří místností (obývacího pokoje a dvou ložnic). V obývacím pokoji se nachází kuchyňský kout s lednicí, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a se základním vybavením potřebným při přípravě a konzumaci pokrmů. Dále je v místnosti jídelní stůl pro čtyři osoby a posezení s rozkládací pohovkou, která je vhodná pro každodenní spaní (2 osoby), komoda a TV LCD. Ložnice č.1 obsahujemanželkou postel, komodu a TV LCD. Ložnice č. 2obsahuje taktéž manželskou postel, komodu a TV LCD.

 

Apartmán v patře č. 4

se skládá ze samostatné koupelny s romantickou vanou pro dvě osoby a dech beroucím výhledem na louku plnou oveček a dále ze dvou místností (obývacího pokoje a ložnice). V obývacím pokoji se nachází kuchyňský kout s lednicí, sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a se základním vybavením potřebným při přípravě a konzumaci pokrmů. Dále je v místnosti jídelní stůl pro čtyři osoby a posezení s rozkládací rohovou pohovkou, která je vhodná pro každodenní spaní,ze které se můžete kochat výhledem na kopec s ovcemi celoproskleným štítem, komoda a TV LCD. Ložnice obsahuje manželskou postel, komodu a TV LCD.

 

Kam vyrazit?